ویدئو های مشابه

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهرعالیشهر؛ راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن با حضور پرشور مردم بابصیرت و انقلابی عالیشهر از میدان امام خمینی(ره) تا گلزار شهدای گمنام  برگزار شد.

مردم انقلابی عالیشهر همزمان با سراسر کشور یکبار دیگر با حضور پررنگ و پرشور خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن وحدت و همدلی ملی و پایبندی به ارزشها و آرمانهای امام و شهدا را به نمایش گذاشتند.

در این مراسم که امام جمعه ،بخشدار بخش مرکزی ، شهردار، اعضای شورای اسلامی شهر، مدیرعامل شرکت عمران و جمعی ازمسئولین همراه با اقشار مختلف مردم حرکت می کردند شرکت کنندگان با شعار مرگ بر آمریکا ،مرگ بر اسرائیل انزجارخود را از امریکا و اسرائیل نشان دادند.

امام جمعه عالیشهر در آغاز چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی با اشاره به انقلاب های شکست خورده اخیر کشورهای عربی رمز پایداری انقلاب اسلامی ایران را وجود رهبری ولایت فقیه و وحدت ملت شریف ایران دانست.

در پایان ضمن به آتش کشیدن پرچم آمریکا و اسرائیل، بیانیه راهپیمایی سراسری ۲۲ بهمن نیز قرائت شد و ورزشکاران رشته های رزمی به هنرنمایی پرداختند.

 

پیام دکتر قائدی شهردار عالیشهر به مناسبت یوم الله ۲۲ بهمن
متن پیام به شرح زیر می باشد:

  بسمه تعالی
۲۲بهمن ماه سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی سرآغاز حکومت عدل و کرامت به جای حکومت ظلم و حقارت بود پیروزی انقلاب اسلامی باعث شد تا بجای تصویب لایحه ننگین کاپیتولاسیون در زمان ستم شاهی مردم بتوانند در یک انتخاب آزاد ، مختار و خودخواسته در کمال عزت و کرامت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران رای دهند و برای اولین بار پس از ۲۵۰۰ سال حکومت شاهنشاهی خود مردم تعیین کنند که چه کسی برای حکومت شایسته است.
و خون پاک شهدا از ابتدای انقلاب تا کنون مبین پشتوانه مردمی از این نظام مقدس است.

اینجانب ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن این روز بزرگ، از مردم شریف و انقلابی عالیشهر دعوت می کنم تا با حضور گسترده در راهپیمایی ۲۲بهمن، بدخواهان ملت بزرگ ایران را نا امید و مأیوس کرده تا خواب های شوم آنان برای این سرزمین و نظام اسلامی تعبیر نگردد.

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی عالیشهر: به همت شهرداری و شورای اسلامی  عالیشهر و ستاد بزرگداشت دهه مبارک فجر، سومین جشنواره فرهنگی ورزشی فجر و جشن انقلاب به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و با شعار جمهوری اسلامی و نشاط اجتماعی  با حضور بخشدار بخش مرکزی ، شهردار،  رئیس و اعضای شورای اسلامی ، مدیرعامل شرکت عمران، رئیس ستاد دهه مبارک فجرو.. با استقبال گسترده شهروندان عالیشهر برگزار شد

این جشنواره از ساعت ۹صبح روز جمعه ۲۰بهمن ماه در پارک جنگلی آغازشد  و مسابقات ورزشی، فوتبال، تیراندازی، تیرو کمان، میدان موانع، پرش طول، طناب کشی، والیبال، دارت، تنیس روی میز در رده های سنی مختلف برای آقایان و بانوان  برگزار گردید و تعداد ۵۰جایزه به برندگان این مسابقات اهداء شد.

نقاشی روی صورت، مسابقه نقاشی، ساخت کاردستی، نقالی خوانی، قصه گویی و اجرای نمایش خلاق ازدیگر برنامه های اجرا شده ویژه کودکان بود

باتوجه به اینکه این جشنواره در جهت ایجاد شور و نشاط اجتماعی برگزار گردیده است جشن بزرگی از ساعت ۱۴ با مجری گری حسن غلامی مجری کمدین مشهور و گروه های مختلف موسیقی، تردستی، آداب  و رسوم و شعر محلی در همان محل اجرا شد.

یکی دیگر از برنامه های شاخص جشنواره  فرهنگی ورزشی فجر و جشن انقلاب را جشنواره غذای بومی محلی بود

در ادامه قسمت هایی از این جشنواره برای اولین بار در عالیشهر توسط عوامل برنامه گلگشت شونشینی برای پخش در برنامه های نورزی صداوسیما ضبط گردید

قائدی  شهردارعالیشهر گفت: با هدف ایجاد شور و نشاط اجتماعی و پیش گیری از آسیب های اجتماعی برنامه های شاد و متنوع دیگری  توسط شهرداری تدارک دیده شده است که می توان به جشن اقوام ایرانی اشاره کرد که به مناسبت روز عالیشهر برگزار خواهد شد.

وی در پایان ضمن تقدیر از حضور شهروندان محترم در این جشنواره درخواست کرد با حضور پرشور در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن ضمن تجدید پیمان با آرمانهای امام راحل و پاسداشت خون شهدا ، با شعار مرگ بر آمریکا مشت محکمی بر دهان آمریکا و دیگر دشمنان ایران اسلامی بزنند.