به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی عالیشهر، از سری برنامه های طرح نشاط اجتماعی که آخر هر هفته توسط شهرداری عالیشهر و با همکاری دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری با هدف ایجاد شور و نشاط اجتماعی در عالیشهر برگزار می گردد. جشنواره بادبادک، ساخت بادبادک به همراه پدر و مادر و […]

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی عالیشهر، از سری برنامه های طرح نشاط اجتماعی که آخر هر هفته توسط شهرداری عالیشهر و با همکاری دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری با هدف ایجاد شور و نشاط اجتماعی در عالیشهر برگزار می گردد. جشنواره بادبادک، ساخت بادبادک به همراه پدر و مادر و … در محل بازار هفتگی  برگزار شد و مورد استقبال جمع کثیری از خانواده ها قرار گرفت در این جشنواره که با همکاری خانم رضایی از مربیان حوزه کودک  برگزار شد مواد لازم در اختیار خانواده ها قرار گرفت و  کودکان و نونهالان با همکاری پدر و مادر خود  نسبت به ساخت بادبادک اقدام کرده و آن را پرواز دادند.

یکی دیگر از برنامه های برگزار شده در طرح نشاط اجتماعی ، برگزاری مسابقه ورزشی  داژبال (وسطی) ویژه بانوان و بدون محدودیت سنی بود که با همکاری خانم زارع مسئول ورزش بانوان عالیشهر در پارک چهل هکتاری امید عالیشهر برگزار گردید و به رسم یادبود به تیم نخست جوایزی اهداء شد.

برچسب ها:
مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه