ویدئو های مشابه

شب و روزهایی که در کلام و پیام نمی گنجد

 

 

فضل الله المجاهدین علی القائدین اجراً عظیماً

شب و روزهایی که در کلام و پیام نمی گنجد، چو مخلصینی، چو ایمانی چو قلب های پاکی که همانا سوت موشک های انفجاری و خاموشی اصابت موشک های شیمیایی آن دلیرمردان را، یک قدم به عقب وا نمی داشت.

حرکتی که دهه ها هنوز ادامه دارد، تیر و ترکش به پایان رسید و حال در سنگر های دیگر به دفاع از کیان خود ایستاده ایم و حتی در باور خود به یک وجب از خاک کشوری چشم ندوخته ایم.

 چو مظلومانه قضاوت شده ایم، قلب های پاک شهداء، اسراء، جانبازان و رزمندگان عزیز فقط به تهاجم دشمن با دستان خالی پاسخ داده اند، حال پاسخ نسل امروز ایرانیان به جهان، فقط آزادی و آزادگی است. به دور از هر گونه استعمار و ظلم به مظلوم.

در ایران اسلامی همچون قاسم سلیمانی ها، باکری ها، همت ها، چمران ها و هزاران سردار دیگر که نامشان در راستای بالندگی، عزت و اقتدار ایران وایرانی سر داده خواهد شد، بسیارند.

به تاریخ چو می نگریم فقط ظلم است و استکبار، ایستاده ایم با ولایت تا افول هر قدرت ظلم ستیز. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی عالیشهر

 

کلنگ زنی ۱۰ میلیارد ریالی چهار پروژه عمرانی در شهر عالیشهر

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر عالیشهر، چهار پروژه با اعتبار ده میلیارد ریال کلنگ زنی و عملیات اجرایی آن آغاز شد.

 

 

قائدی شهردار عالیشهر از کلنگ زنی چهار پروژه که شامل؛ پروژه تکمیل سنگ فرش پیاده رو بلوار شهدای گمنام با متراژ ۱۰۲۵ مترمربع با اعتبار ۶میلیارد و ۲۴۰میلیون ریال با زمانبندی پروژه ۳ماه از اعتبارات داخلی شهرداری همچنین پروژه تعمیر، اصلاح و احداث پل های سطح شهر به متراژ ۲۳۲ مترمربع و اعتبار ۲میلیارد و ۶۰۰میلیون ریال و همچنین پروژه نرده کشی دیوار پارک خانواده سبز و پروژه اصلاح روشنایی فاز ۴ که یکی از دغدغه های ساکنین این فاز است، خبر داد.

 

 

مهندس حامد حیدری رئیس شورای اسلامی شهر عالیشهر در حاشیه کلنگ زنی ضمن قدردانی از صبر و حوصله مردم شریف عالیشهر بابت عملیاتی شدن پروژه ها و هر گونه مشکل احتمالی در تردد، صمیمانه عذرخواهی نموده و همچنین اعلام نمودند فعالیت های عمرانی به ویژه در حوزه زیباسازی و مبلمان شهری علاوه بر سایر پروژه ها جهت رفاه حال شهروندان در دستور کار داریم.

 

روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی عالیشهر

ضدعفونی تمامی مدارس شهر عالیشهر به مناسبت آغاز سال تحصیلی توسط شهرداری عالیشهر

 

شهرداری عالیشهر از ضدعفونی مدارس شهر عالیشهر که شامل کلاس‌ها، راهروها، حیاط، سرویس‌های بهداشتی و … می‌شود، همزمان با آغاز سال تحصیلی خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای‌اسلامی عالیشهر ، مهدی قائدی از تمهیدات ویژه شهرداری عالیشهر در طرح استقبال از مهر ۹۹ به مناسبت بازگشایی مدارس و آغاز سال تحصیلی جدید خبر داد و گفت: با توجه به تقارن شیوع ویروس کرونا و بازگشایی مدارس، ضدعفونی همه مدارس که شامل کلاس‌ها، راهروها، حیاط، سرویس‌های بهداشتی و … می‌شود، انجام شد تا با آغاز سال تحصیلی کادر مدارس، دانش‌آموزان و والدین اطمینان خاطر داشته باشند.

 

مهدی رواندوست معاون شهردار، خدارحم فراشبندی نائب رئیس شورا و محسن زنده‌ بودی رئیس کمیسیون فرهنگی و ورزشی شورای اسلامی از طرح ضدعفونی مدارس بازدید و آغاز سال‌ تحصیلی جدید را به پرسنل و مدیران مدارس تبریک گفتند.

 

 

روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر عالیشهر