به مناسبت هفته کار و کارگر با حضور کارگران خدوم شهرداری، مسئولین شهری و مدیران شهرستانی در مجتمع فرهنگی هنری آفتاب برگزار شد و از کارگران نمونه این شهر نیز تقدیر به عمل آمد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر عالیشهر؛ مراسم تجلیل از کارگران زحمتکش شهرداری عالیشهر به مناسبت هفته کار و کارگر با حضور کارگران خدوم شهرداری، مسئولین شهری و مدیران شهرستانی در مجتمع فرهنگی هنری آفتاب  برگزار شد  و از کارگران نمونه این شهر نیز تقدیر به عمل آمد.

حسین محمدی در این آیین اظهار داشت: برگزاری مراسم امروز ما انجام وظیفه در قبال زحمت هایی است که کارگران انجام می دهند، که از این رو لازم می دانم از زحمات همیشگی  شما کارگران عزیز تشکر و قدر دانی نمایم.

شهردار عالیشهر در ادامه افزود: کارگران زحمت‌کش، ما را در ساختن شهری آباد و شایسته فرزندانمان با دست‌های پینه بسته خود یاری می‌کنند، از این رو باید از آنها تشکر کرد و به احترام آنها سر تعظیم فرود آورد.

محمدی اضافه کرد: امروز اگر شهروندان از فضاهای سبز ایجاد شده در سطح شهر لذت می برند به واسطه زحمات تلاشگرانه شما کارگران است همچنان که نظافت، پاکیزگی و نگهداشت المانهای شهری نیز مرهون تلاش شماست.

صدرالله اسدیان مطلق نیز در این آیین در خصوص اهمیت و تاثیرگذاری کارگران در مجموعه شهرداری به ایراد سخن پرداخت و گفت: همان طور که مستحضر هستید در روستاها، شهرها، استان ها، کشور و تمام جهان اگر کارگران وجود نداشته باشند امکان پیشرفت، آبادانی، توسعه  وعمران  وجود نداشته و خیلی از مشکلات ظهور و بروز می نمایند.

سخنگو شورای اسلامی شهر عالیشهر در ادامه بیان داشت: همان طور شهر عالیشهر مفتخر است که درخدمت کارگران زحمت کش شهرداری می باشد  قشری که بیشترین زحمت ما دست این عزیزان است.

روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی عالیشهر

 

برچسب ها:
مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد