راهپیمایی روز جهانی قدس در شهر عالیشهر برگزار شد   به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی عالیشهر، راهپیمایی روز جهانی قدس همزمان با سراسر کشور و در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان در شهر عالیشهر برگزار شد.    این مراسم با حضور گسترده و پرشور مردم روزه‌دار،امام جمعه، شهردار، اعضای شورای اسلامی شهر، […]

راهپیمایی روز جهانی قدس در شهر عالیشهر برگزار شد

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی عالیشهر، راهپیمایی روز جهانی قدس همزمان با سراسر کشور و در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان در شهر عالیشهر برگزار شد. 

 

این مراسم با حضور گسترده و پرشور مردم روزه‌دار،امام جمعه، شهردار، اعضای شورای اسلامی شهر، روحانیون، فرهنگیان، کسبه و بازاریان، بسیجیان و نیروهای نظامی و انتظامی برگزار شد.

 

راهپیمایی روز قدس در شهر عالیشهر از میدان امام خمینی (ره) آغاز و تا مصلی جمعه پایان یافته و راهپیمایان پس از سر دادن شعار در مسجد النبی (ص) برای استماع قطعنامه سراسری روز قدس گرد هم آمدند.

 

راهپیمایان با در دست داشتن پلاکاردها و پوسترهایی با مضمون فلسطین تنها نیست، فریاد ملت ما القدس لنا و همچنین با سردادن شعارهای «مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل» بار دیگر از ملت مظلوم و ستمدیده فلسطین حمایت کرده و جنایات مستکبران جهان را محکوم کردند.  

 

روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی عالیشهر 

 

برچسب ها:
مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد