به گزارش “گام نیوز”، صبح یکشنبه آئین آغاز بکار شهرداری عالیشهر با حضور استاندار، سرپرست معاونت عمرانی استانداری، امام جمعه، اعضای شورا و برخی از شهروندان در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد برگزار شد. در این مراسم بشیر احمدی به عنوان اولین شهردر عالیشهر حکم خود را دریافت کرد. وی 6 سال شهردار بندر دیلم بوده […]

به گزارش “گام نیوز”، صبح یکشنبه آئین آغاز بکار شهرداری عالیشهر با حضور استاندار، سرپرست معاونت عمرانی استانداری، امام جمعه، اعضای شورا و برخی از شهروندان در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد برگزار شد.

در این مراسم بشیر احمدی به عنوان اولین شهردر عالیشهر حکم خود را دریافت کرد. وی 6 سال شهردار بندر دیلم بوده و پس از آن نیز مدیرعاملی سازمان همیاری شهرداری های استان را برعهده داشت. وی مهرماه امسال از سوی شورای شهر به این سمت انتخاب و پس از کش و وقوس زیاد حکمش از سوی استاندار امضا شد.

همچنین در ادامه این مراسم، ساختمان شهرداری عالیشهر افتتاح شد. این ساختمان پیش از این منزل آزادشهرکی شهردار بوشهر بوده که از وی خریداری شده است.

به نوشته خلیج فارس شهر جدید عالیشهر در ۲۰ کیلومتری شرق بندر بوشهر قرار دارد و در سال ۱۳۶۵ ایجاد شده است. نبود متولی شهری یکی از مشکلات جدی  عالیشهر بود که با پیگیری های صورت گرفته، نهایتا مردادماه امسال وزارت کشور با استقرار شهرداری در آن موافقت کرد و پس از 6 ماه این مهم عملی شد.

 

برچسب ها:
مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد