به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی عالیشهر: در ادامه برنامه های طرح نشاط اجتماعی در شهر عالیشهر که توسط این شهرداری برگزار می شود. در دومین هفته این طرح، برنامه رصد آسمان شب در چهارشنبه شب با همکاری رصد خانه مهر در پارک جنگلی این شهر برگزار و مورد استقبال شهروندان عالیشهری  قرار […]

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی عالیشهر: در ادامه برنامه های طرح نشاط اجتماعی در شهر عالیشهر که توسط این شهرداری برگزار می شود. در دومین هفته این طرح، برنامه رصد آسمان شب در چهارشنبه شب با همکاری رصد خانه مهر در پارک جنگلی این شهر برگزار و مورد استقبال شهروندان عالیشهری  قرار گرفت.

در این برنامه علمی استاد باغبانی از اساتید برجسته نجوم کشور به معرفی صور فلکی و آموزش جهت یابی در شب بوسیله ستارگان و سیاره ماه پرداخت و به سوالات علمی مراجعه کنندگان پاسخ داد  و همزمان با این گفتگوی علمی، شهروندان می توانستند بوسیله تسلکوپ سیاره ماه را مشاهده نمایند.

استاد باغبانی ضمن تقدیر از دعوت شهرداری و تدارک  این برنامه گفت: با استقبال و علاقه شهروندان عالیشهری بهتر است که ما برنامه های بیشتری در این شهر بویژه در مدارس داشته باشیم.

 

برچسب ها:
مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد