به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی عالیشهر؛محل جدید و دائمی بازار هفتگی عالیشهر با بیش از ۷۰۰ غرفه افتتاح و به بهره برداری رسید. قائدی شهردار عالیشهر با بیان اینکه این بازار پس از سالهای متمادی که در روز های سه شنبه و درنقاط مختلف عالیشهر، در زمین هایی با کاربری غیر […]

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی عالیشهر؛محل جدید و دائمی بازار هفتگی عالیشهر با بیش از ۷۰۰ غرفه افتتاح و به بهره برداری رسید.

قائدی شهردار عالیشهر با بیان اینکه این بازار پس از سالهای متمادی که در روز های سه شنبه و درنقاط مختلف عالیشهر، در زمین هایی با کاربری غیر تشکیل می شده است افزود: اکنون این بازار در مکانی با همین کاربری و با امکانات لازم از قبیل آسفالت، خط کشی، ۱۵۰۰۰مترمربع پارکنیگ عمومی، سرویس بهداشتی و روشنایی مناسب استقرار یافته است.

وی با اشاره به اینکه درعالیشهر بازار مرکزی وجود ندارد افزود: بازار هفتگی عالیشهر با بیش از ۷۰۰غرفه بزرگترین بازار هفتگی استان بوشهر می باشد که همواره بدلیل وجود اجناس متنوع و قیمت مناسب مورد استقبال مردم عالیشهر و اطراف بوده است.

 قائدی اظهار داشت اولویت ما در بازار هفتگی با فروشندگان و کسبه عالیشهری است و سعی داریم تا بازار هفتگی را برای کسبه این شهر به فرصت تبدیل نمائیم و مردم نیز بتواند مایحتاج خود را با قیمت مناسب در محیطی بهداشتی تر از محل قبل تهیه نمایند.

وی با بیان اینکه این بازار از محل سرمایه گذاری بخش خصوصی انجام پذیرفته است افزود: این شهرداری آمادگی کامل در خصوص جذب سرمایه گذار در زمینه های مختلف با شرایط عالی را دارد.

 

 

برچسب ها:
مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد