به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی عالیشهر، جلسه ساماندهی حمل و نقل عمومی شهر عالیشهر با حضور آقای کردگار سرپرست سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بندر بوشهر ، دکتر قائدی شهردار عالیشهر و آقای زنده بودی رئیس شورای اسلامی شهر عالیشهر در محل شهرداری عالیشهر برگزار گردید. دراین جلسه […]

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی عالیشهر، جلسه ساماندهی حمل و نقل عمومی شهر عالیشهر با حضور آقای کردگار سرپرست سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بندر بوشهر ، دکتر قائدی شهردار عالیشهر و آقای زنده بودی رئیس شورای اسلامی شهر عالیشهر در محل شهرداری عالیشهر برگزار گردید.

دراین جلسه که با هدف هم اندیشی  و بررسی راهکارهای بهبود وضعیت فعلی حمل و نقل عمومی شهر عالیشهر برگزارشد کردگار گفت: سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بوشهر آمادگی هرگونه همکاری با شهرداری عالیشهر را دارد.

قائدی شهردار عالیشهر با بیان اینکه وضعیت حمل و نقل عمومی یکی از دغدغه های اصلی مردم عالیشهر است گفت: تمام تلاش خود را تا حصول نتیجه مطلوب به کار خواهد بست  و این مهم را یکی از اولویت های اصلی کاری خود قرار خواهد داد.

در پایان به اتفاق از زیرساخت های حمل و نقل عمومی از جمله ایستگاه مرکزی اتوبوس عالیشهر بازدید شد.

 

 

 

 

برچسب ها:
مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد