دیدار شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر با  فرمانده و پرسنل کلانتری ۲۱ عالیشهر بمناسبت هفته نیروی انتظامی   به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر عالیشهر در روز سه شنبه ۱۶ مهر همزمان با هفته نیروی انتظامی ، شهردار به همراه رئیس محترم شورای اسلامی شهر، در محل کلانتری ۲۱ عالیشهر حضور […]

دیدار شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر با  فرمانده و پرسنل کلانتری ۲۱ عالیشهر بمناسبت هفته نیروی انتظامی

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر عالیشهر در روز سه شنبه ۱۶ مهر همزمان با هفته نیروی انتظامی ، شهردار به همراه رئیس محترم شورای اسلامی شهر، در محل کلانتری ۲۱ عالیشهر حضور یافتند و با پرسنل کلانتری و رئیس پلیس راهور عالیشهر دیدار کردند.

 

 

قائدی شهردار عالیشهر در این دیدار با تبریک هفته نیروی انتظامی از تلاش ها و زحمات پرسنل نیروی انتظامی و راهور در تأمین امنیت و نظم تقدیر و تشکر کرد و برای نیروهای خدوم پلیس آرزوی موفقیت نمودند.

دکتر قائدی  در ادامه گفتند که تا پایان آبان ماه لینک دوربین های نظارتی سطح شهر برای کلانتری راه اندازی می گردد.

 

 

خدارحم فراشنبدی رئیس شورا : هفته ی نیروی انتظامی فرصت ارزشمندی است برای تجلیل از بزرگ مردان جان بر کف که بی تردید کار و تلاش خستگی ناپذیر و ایثار بی وقفه آنان ، زمینه ساز استقرار سلامت اجتماعی و امنیت جامعه می باشد.

 

جانشین کلانتری ۲۱ عالیشهر در این جلسه ضمن تقدیر و تشکر از حضور شهردار و رئیس شورای اسلامی،  از زحمات و تلاش های شهرداری و شورای شهر تقدیر و تشکر کردند.

سروان غلامرضا بحرانی جانشین کلانتری در ادامه از کاهش ۴۰ درصدی سرقت در شش ماه اول سال به خبر دادند.

 

در این دیدار هم چنین زمینه های همکاری فی مابین شهرداری و کلانتری مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

 

در پایان نیز به پاس قدردانی از فرماندهی کلانتری و نیروهای خدوم نیروی انتظامی لوح تقدیر و و هدیه ای تقدیم عزیزان در کلانتری ۲۱ عالیشهر گردید.

 

 

روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی عالیشهر

 

 

برچسب ها:
مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد