راه اندازی ایستگاه مرکزی با اضافه کردن ۷ دستگاه اتوبوس جدید کولر دار بزودی در شهر عالیشهر. به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر عالیشهر به زودی ایستگاه مرکزی اتوبوسرانی راه اندازی و ۷ دستگاه اتوبوس جدید کولر دار به خط عالیشهر اضافه می شود. شهردار عالیشهر ضمن بازدید از ایستگاه مرکزی به […]

راه اندازی ایستگاه مرکزی با اضافه کردن ۷ دستگاه اتوبوس جدید کولر دار بزودی در شهر عالیشهر.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر عالیشهر به زودی ایستگاه مرکزی اتوبوسرانی راه اندازی و ۷ دستگاه اتوبوس جدید کولر دار به خط عالیشهر اضافه می شود.

شهردار عالیشهر ضمن بازدید از ایستگاه مرکزی به همراه جناب آقای کردگار مدیر عامل سازمان حمل و نقل با و مسافر شهرداری بوشهر، عنوان داشت که بزودی ناوگان حمل و نقل عمومی فعال در خط عالیشهر به بوشهر، دارای کیفیت و همراه با سیستم خنک کننده ( کولردار) می شوند.

دکتر قائدی اظهار امیدواری کرد که راه اندازی ایستگاه مرکزی با بررسی و مطالعه کامل صورت گرفته و در این راستا ۲ دستگاه وظیفه حمل و نقل و جابجایی همشهریان ( درون فازها) داخل سطح شهر بصورت مستمر و پیاپی به محل ایستگاه مرکزی صورت می پذیرد و ۵ دستگاه دیگر نیز مسئول جایجایی مسافرین از محل ایستگاه مرکزی به خارج شهر ( بوشهر) را عهده دار می باشد.

شهردار عالیشهر ضمن تشکر از همکاری مجموعه شهرداری بوشهر اظهار داشت که جزئیات زمانبندی و ساماندهی ایستگاه ها بزودی به اطلاع شهروندان رسیده خواهد شد.

 

روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر عالیشهر

 

 

برچسب ها:
مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد