پیکر پاک و مطهر ۱۰ شهید والامقام هشت سال دفاع مقدس صبح امروز  وارد فرودگاه بوشهر شد و مورد استقبال مردم قدرشناس و شهید پرور بوشهر قرار گرفتند. خانواده معظم شهداء، ائمه جمعه و جماعات و مسئولان دستگاه‌های اجرایی و جمعی از فرماندهان نیروهای نظامی و انتظامی در بدو ورود به شهدای گمنام ادای احترام […]

پیکر پاک و مطهر ۱۰ شهید والامقام هشت سال دفاع مقدس صبح امروز  وارد فرودگاه بوشهر شد و مورد استقبال مردم قدرشناس و شهید پرور بوشهر قرار گرفتند.

خانواده معظم شهداء، ائمه جمعه و جماعات و مسئولان دستگاه‌های اجرایی و جمعی از فرماندهان نیروهای نظامی و انتظامی در بدو ورود به شهدای گمنام ادای احترام کردند.

قشرهای مختلف مردم شهید پرور بوشهر در هوای گرم درمسیر تشییع شهداء هشت سال دفاع مقدس در خیابان امام رضا(ع)، پیکرهای این شهیدان را گل و گلاب باران و با آرمانهای شهدای والامقام تجدید میثاق کردند.

هشت تن از این شهدا از شهدای گمنام هستند که یکی از این شهدای عظیم الشأن امشب به شهر عالیشهر می آید تا با خود هوای تازه بیاورد و شهر عالیشهر را به یمن حضور خویش مزین فرماید و پس از مراسمی که به همین منظور در مسجدالنبی(ص) عالیشهر در نظر گرفته شده است به تیپ ۲۱۴ امیرالمومنین بنه گز منتقل و فردا درآن مکان که بعدازاین آرامگاه اوست به خاک سپرده شود

 

برچسب ها:
مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد