اولین نشست کارگروه رسانه شورای اسلامی  عالیشهر با حضور  رئیس  و اعضای شورای اسلامی و جمعی از فعالان اجتماعی و رسانه در شورای عالیشهر برگزار شد. زنده بودی رئیس شورای اسلامی  عالیشهر با اشاره به ضرورت تشکیل کارگروه رسانه  اظهار امیدواری کرد که فعالان رسانه ای عالیشهر همسو با شورا، شهرداری، امام جمعه و دیگر […]


اولین نشست کارگروه رسانه شورای اسلامی  عالیشهر با حضور  رئیس  و اعضای شورای اسلامی و جمعی از فعالان اجتماعی و رسانه در شورای عالیشهر برگزار شد.
زنده بودی رئیس شورای اسلامی  عالیشهر با اشاره به ضرورت تشکیل کارگروه رسانه  اظهار امیدواری کرد که فعالان رسانه ای عالیشهر همسو با شورا، شهرداری، امام جمعه و دیگر ادارات عالیشهر پوشش خبری  خوبی از عالیشهر داشته باشند.
ایشان هدف از تشکیل این کارگروه را هم اندیشی  جهت  چاپ  و انتشار ماهنامه عالیشهر، انتخاب خبرنگاران  افتخاری عالیشهر جهت معرفی به صداوسیما دانست  و افزود این کارگروه باید  در شناسایی و معرفی پتانسیل ها و نقاط قوت و ضعف شهر، ایجاد همدلی اهل رسانه با مسئولین ، مصاحبه با مسئولین  شهرو تلاش در جهت جذب سرمایه گذار براساس پژوهش و مطالعه گام بردارد.
در ادامه، دیگر اعضای این کارگروه به بحث و تبادل نظر در خصوص موارد مطرح شده پرداختند و با نظر کارگروه مقرر شد آقایان نعمت امین نژاد، هاشم رنجبریان، محمد رحمانی و علی احمدی پور بعنوان خبرنگاران افتخاری عالیشهر  توسط شورا به صداوسیمای مرکز بوشهر معرفی شوند.

برچسب ها:
مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد