جلسه و نشست صمیمی فرماندار بوشهر با اعضای شورا و کارکنان شهرداری عالیشهر   به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی عالیشهر؛ جلسه و نشست هم اندیشی آقای صالح رحیمی فرماندار شهرستان بوشهر با همراهی آقای مهدی عابدی معاون سیاسی امنیتی فرمانداری و با حضور رئیس و اعضای شورای اسلامی، شهردار و مسئولین واحد […]

جلسه و نشست صمیمی فرماندار بوشهر با اعضای شورا و کارکنان شهرداری عالیشهر

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی عالیشهر؛ جلسه و نشست هم اندیشی آقای صالح رحیمی فرماندار شهرستان بوشهر با همراهی آقای مهدی عابدی معاون سیاسی امنیتی فرمانداری و با حضور رئیس و اعضای شورای اسلامی، شهردار و مسئولین واحد های شهرداری در روز سه شنبه سوم آبان ساعت ۱۴ در محل دفتر شهردار برگزار گردید.

 

در این نشست ابتدا مهندس حسین محمدی شهردار عالیشهر با عرض خیر مقدم به فرماندار و معاون سیاسی و امنیتی فرمانداری جهت حضور در شهرداری عالیشهر، گزارشی از اقدامات ، فعالیت ها و پروژه های عمرانی در طی ۱۰ ماهه حضور در شهرداری ارائه نمودند.

 

 سپس در ادامه حاج صدرالله اسدیان مطلق رئیس شورای اسلامی شهر با عرض خیر مقدم به فرماندار پرتلاش و جهادی و هیئت همراه به شهر عالیشهر، در سخنانی مشکلات معظلات مهم شهر را بیان نمودند.

 

صالح رحیمی فرماندار شهرستان بوشهر در این نشست از زحمات و فعالیت های اجرایی شهردار و شهرداری عالیشهر تقدیر نمودند و در ادامه افزودند: فرصت خدمت به مردم بسیار کم است و این نعمت در این برهه از زمان برعهده ما قرار گرفته است که باید به نحو احسن به مردم که ولی نعمتان ما هستند خدمت نماییم.

 

فرماندار شهرستان بوشهر با تقدیر از همراهی و همکاری هر پنج عضو شورای اسلامی شهر عالیشهر بر تعاملات بیشتر شورا، شهردار، شرکت عمران و همه مسولین شهر جهت انجام امورات مردم و حل مشکلات مردم تاکید نمودند.

 

روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی عالیشهر

 

برچسب ها:
مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد