زمین چمن مصنوعی شهدای دانش آموز فاز ۲ به بانوان عالیشهری اختصاص می یابد   به گزارش روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی عالیشهر، شهردار عالیشهر از تحویل زمین چمن مصنوعی پنج نفره شهدای دانش آموز، فاز ۲ به طور اختصاصی به بانوان عالیشهری خبر داد.     مهدی قایدی شهردار عالیشهر با بیان اینکه زمین چمن […]

زمین چمن مصنوعی شهدای دانش آموز فاز ۲ به بانوان عالیشهری اختصاص می یابد

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی عالیشهر، شهردار عالیشهر از تحویل زمین چمن مصنوعی پنج نفره شهدای دانش آموز، فاز ۲ به طور اختصاصی به بانوان عالیشهری خبر داد.

 

  مهدی قایدی شهردار عالیشهر با بیان اینکه زمین چمن مصنوعی شهدای دانش آموز فاز ۲ به طور اختصاصی به بانوان عالیشهری اختصاص می یابد و به طور کامل محصور و با رعایت شئونات اسلامی بطور زمانبندی شده در اختیار بانوان قرار میگیرد.

 

دکتر مهدی قائدی در ادامه با تاکید بر فراهم کردن بسترهای مناسب به منظور تامین شادابی و نشاط روحیه جوانان بویژه بانوان شهر به عنوان نسل آینده ساز، افزود: یکی از برنامه هایی که از آغاز دوره پنجم شورا در دستور کار شورا و شهرداری بوده غنی سازی اوقات فراغت بانوان میباشد و همچنین سایر برنامه فرهنگی و ورزشی شهرداری عالیشهر بر این مهم پایه‌ریزی شده است .

 

 

روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی عالیشهر

برچسب ها:
مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد