از سرگیری سرویس دهی حمل و نقل عمومی اتوبوسرانی عالیشهر به بوشهر و بلعکس   به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی عالیشهر، دکتر مهدی قائدی از راه اندازی و ازسرگیری ناوگان حمل و نقل عمومی اتوبوسرانی عالیشهر به بوشهر و بلعکس از روز یکشنبه مورخ ۲۵ خرداد ماه خبر داد .   دکتر […]

از سرگیری سرویس دهی حمل و نقل عمومی اتوبوسرانی عالیشهر به بوشهر و بلعکس

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی عالیشهر، دکتر مهدی قائدی از راه اندازی و ازسرگیری ناوگان حمل و نقل عمومی اتوبوسرانی عالیشهر به بوشهر و بلعکس از روز یکشنبه مورخ ۲۵ خرداد ماه خبر داد .

 

دکتر قائدی ، ساعت فعالیت اتوبوس‌ها را از ساعت ۶ صبح تا ۲۰:۳۰ شب اعلام و خاطرنشان کرد: رعایت پروتکل‌های بهداشتی برای استفاده از ناوگان اتوبوسرانی اجباری بوده و از ورود افراد بدون ماسک و دستکش به اتوبوس خودداری می‌شود و همچنین رعایت فاصله گذاری در اتوبوس و عدم ازدحام مورد تاکید بوده و باید توسط مردم عزیز رعایت و کنترل شود.

 

وی یکی از قوانین اعمال‌شده در سرویس‌دهی مجدد اتوبوس‌ها را حذف پرداخت نقدی دانست و تصریح کرد: باجه‌های ویژه فروش کارت و یا شارژ مجدد کارت‌ بلیت آماده ارائه خدمات بوده و شهروندان می‌توانند به باجه‌ها برای خرید کارت و یا افزایش شارژ مراجعه کنند.

 

برنامه و ساعات حرکت اتوبوس ها به شرح زیر می باشد. 

 

روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی عالیشهر

 

برچسب ها:
مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد