شب و روزهایی که در کلام و پیام نمی گنجد     فضل الله المجاهدین علی القائدین اجراً عظیماً شب و روزهایی که در کلام و پیام نمی گنجد، چو مخلصینی، چو ایمانی چو قلب های پاکی که همانا سوت موشک های انفجاری و خاموشی اصابت موشک های شیمیایی آن دلیرمردان را، یک قدم به […]

شب و روزهایی که در کلام و پیام نمی گنجد

 

 

فضل الله المجاهدین علی القائدین اجراً عظیماً

شب و روزهایی که در کلام و پیام نمی گنجد، چو مخلصینی، چو ایمانی چو قلب های پاکی که همانا سوت موشک های انفجاری و خاموشی اصابت موشک های شیمیایی آن دلیرمردان را، یک قدم به عقب وا نمی داشت.

حرکتی که دهه ها هنوز ادامه دارد، تیر و ترکش به پایان رسید و حال در سنگر های دیگر به دفاع از کیان خود ایستاده ایم و حتی در باور خود به یک وجب از خاک کشوری چشم ندوخته ایم.

 چو مظلومانه قضاوت شده ایم، قلب های پاک شهداء، اسراء، جانبازان و رزمندگان عزیز فقط به تهاجم دشمن با دستان خالی پاسخ داده اند، حال پاسخ نسل امروز ایرانیان به جهان، فقط آزادی و آزادگی است. به دور از هر گونه استعمار و ظلم به مظلوم.

در ایران اسلامی همچون قاسم سلیمانی ها، باکری ها، همت ها، چمران ها و هزاران سردار دیگر که نامشان در راستای بالندگی، عزت و اقتدار ایران وایرانی سر داده خواهد شد، بسیارند.

به تاریخ چو می نگریم فقط ظلم است و استکبار، ایستاده ایم با ولایت تا افول هر قدرت ظلم ستیز. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی عالیشهر

برچسب ها:
مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد