آموزش مهارت های آتش نشانی و نکات ایمنی در مدارس و مهد کودک های شهر عالیشهر   به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر عالیشهر؛ مهندس حسین محمدی شهردار عالیشهر از اجرای دوره های آموزشی نکات ایمنی و آمادگی در برابر آتش سوزی و حوادث غیر مترقبه، توسط آتش نشانی شهرداری عالیشهر در […]

آموزش مهارت های آتش نشانی و نکات ایمنی در مدارس و مهد کودک های شهر عالیشهر

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر عالیشهر؛ مهندس حسین محمدی شهردار عالیشهر از اجرای دوره های آموزشی نکات ایمنی و آمادگی در برابر آتش سوزی و حوادث غیر مترقبه، توسط آتش نشانی شهرداری عالیشهر در مدارس و مهدکودک های سطح شهر خبر داد.

 

مهندس حسین محمدی شهردار عالیشهر در تشریح این خبر گفت: در دوره های آموزشی برگزار شده توسط واحد آتش نشانی این شهرداری، مبانی و نکات مهم و کاربردی نظیر نحوه آموزش خاموش کننده های دستی، چگونگی مواجهه با حریق و زلزله توسط کارشناسان و مربیان آتش نشانی شهرداری عالیشهر، آموزش داده شد.

 

مهندس محمدی شهردار عالیشهر بیان کرد: در اجرای این طرح، از ابتدای سال تحصیلی جدید، ۱۴ مجموعه آموزشی در مقاطع پیش دبستانی ،دبستان، راهنمایی و دبیرستان توسط همکاران اینجانب در واحد آتش نشانی شهرداری عالیشهر آموزش دیدند.

 

مهندس حسین محمدی افزود: مواردی از جمله آموزش نکات ایمنی، آشنایی با سامانه ۱۲۵، آشنایی با تجهیزات و خودروهای عملیاتی، شناخت انواع کپسول های اطفاء حریق دستی و نحوه کار با آنها به این عزیزان از جمله موارد مطرح شده در این آموزش های می باشد.

 

شهردار عالیشهر در پایان گفت : افزایش آگاهی و آمادگی در مواجهه با خطرات، پیشگیری در حوادث از مهمترین محاسن این آموزش ها می‌باشد، لذا واحد آتش نشانی این شهرداری، آمادگی لازم جهت انواع آموزشهای ایمنی و آتش نشانی به همه مدارس،ارگان ها،مجتمع ها و… را دارد.

 

روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی عالیشهر

 

 

برچسب ها:
مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد